KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 8347198
nr 834 7198
Akvareller
2 st, T, Palm, motiv från Palma, signerade, 50-tal, motivets mått: 23x26 + 25x26
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 juni 2013
kl 19:31:21
17/6 19:26:21
Sven Palmqvist (1906-1984)